ТОВ "Науково-виробнича компанія "ІНТЕРФАРМБІОТЕК"

Українська фармацевтична біотехнологічна компанія

Фармаконагляд

Гарантія безпеки пацієнтів є надзвичайно важливою для компанії

 

ТОВ «НВК «ІНTЕРФАРМБІОТЕК».

 

    Ми серйозно ставимося до безпечного застосування всієї нашої продукції. Усі препарати компанії ТОВ «НВК «ІНTЕРФАРМБІОТЕК» проходять ретельний моніторинг безпеки та ефективності протягом усього життєвого циклу.        

    Здійснення нагляду за безпекою та ефективністю лікарських засобів компанії відбувається завдяки  функціонуванню системи фармаконагляду, що відповідає вимогам чинного законодавства, міжнародним стандартам та етичним принципам ТОВ «НВК «ІНТЕРФАРМБІОТЕК». 

      Процес фармаконагляду триває протягом усього життєвого циклу лікарського засобу.

 

    Для нас дуже важливо підтримувати ефективний зворотній зв’язок зі споживачами, пацієнтами, спеціалістами охорони здоров’я чи дистриб’юторами щодо отримання інформації з безпеки лікарських засобів компанії.

 

    - Яку інформацію ми збираємо?

 

    Ми збираємо інформацію про випадки побічних реакцій та відсутності ефективності лікарських засобів, які виробляє ТОВ «НВК «ІНТЕРФАРМБІОТЕК» та інші проблеми з безпеки застосування лікарських засобів.

    При виявленні побічних явищ наші фахівці шукають причину їх виникнення, а також роблять все необхідне, щоб мінімізувати та запобігти виникненню побічних явищ у майбутньому.

   

    Ми також будемо вдячні за надання будь-якої інформації про:

  • побічні реакції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії;

  • відсутність терапевтичного ефекту лікарського засобу;

  • застосування лікарського засобу не у відповідності до затвердженої інструкції для медичного застосування;

  • передозування або зловживання лікарським засобом;

  • взаємодію з іншими лікарськими засобами;

  • застосування лікарського засобу під час вагітності та годування груддю;

  • помилки при призначенні та/або застосуванні лікарського засобу;

  • несподіваний терапевтичний ефект;

  • небажаний вплив лікарського засобу під час професійної діяльності;

  • скарги на якість лікарських засобів, що стали причиною побічної реакції;

  • будь-яку іншу інформацію, що стосується безпеки та ефективності застосування лікарських засобів компанії.

 

    - Як повідомити?

Якщо ви бажаєте повідомити про виникнення побічної реакції та/або відсутність ефективності лікарських засобів ТОВ «НВК «ІНТЕРФАРМБІОТЕК», та/або іншу проблему з безпеки застосування лікарського засобу, будь ласка, проінформуйте про це спеціаліста з фармаконагляду у зручний для вас спосіб:

 

1. Заповнити карту-повідомлення про побічну реакцію/відсутність ефективності лікарського засобу.

Для цього завантажте відповідну форму, заповніть її та відправте на е-мейл danilenko@interpharmbiotek.com

 

 

 

2. Написати листа на електронну адресу danilenko@interpharmbiotek.com

 

УВАГА!
Повідомлення про побічну реакцію/відсутність ефективності підозрюваного лікарського засобу

повинно містити наступну мінімальну інформацію:

 

  1. Інформація, що ідентифікує лікарський засіб (назва підозрюваного лікарського засобу (ПЛЗ), лікарська форма, дозування, дати початку та закінчення застосування підозрюваного лікарського засобу, препарати супутньої терапії)

  2. Інформація, що ідентифікує побічну реакцію (опис побічної реакції та/або вказівка про відсутність ефективності чи іншої проблеми з безпеки, дата початку та закінчення побічної реакції; засоби корекції побічної реакції; чи була відміна підозрюваного лікарського засобу (ПЛЗ), чи зменшилися прояви побічної реакції після відміни ПЛЗ, чи було повторне призначення ПЛЗ і чи виникла побічна реакція знову)

  3. Інформація, що ідентифікує пацієнта, у якого виникла побічна реакція (ПІБ (ініціали), вік, стать або інша важлива інформація)

  4. Контактні дані та інформація про особу, яка надсилає повідомлення (лікар, пацієнт, родич або представник пацієнта, його ПІБ та контактні дані для зв’язку).

 

3. Зателефонувати нам за телефоном +38 044 526 20 24 (робочій час 9-17:30).

Будь ласка, обов’язково залиште свої контакти для зворотного зв’язку.

 

4. Заповнити карту-повідомлення про підозрювану побічну реакцію чи відсутність ефективності лікарського засобу (див.пункт 1) та відправити листом на поштову адресу:

ТОВ «НВК «ІНТЕРФАРМБІОТЕК», вул. Заболотного 150, м. Київ, Україна, 03143

 

5. Надати повідомлення про побічну реакцію/відсутність ефективності лікарського засобу в ДЕЦ МОЗ України за допомогою системи АІСФ

    Для цього перейдіть за посиланням https://aisf.dec.gov.ua/Account/LogOn та оберіть для заповнення відповідну форму:

 

  • Якщо Ви фахівець з медичною та/або фармацевтичною освітою -  «Повідомлення від медичного працівника»

 

  • Якщо Ви пацієнт, представник пацієнта та ін. – «Повідомлення від пацієнта»

 

Повідомляючи про побічну реакцію або відсутність ефективності лікарських засобів, вироблених нашою компанією, Ви допомагаєте нам оцінити ефективність і безпеку цих препаратів, а також виявити можливий фальсифікат продукції, що дуже важливо для здоров'я громадськості. Вдячні Вам за співпрацю!

 

Заява про конфеденційність

Інформація, що надіслана Вами, є суворо конфіденційною та не підлягає розголошенню, крім випадків, встановлених законодавством.
Інформуючи нас, Ви підтверджуєте згоду на обробку персональних даних.

 

 

Інформаційні повідомлення для фахівців охорони здоров'я

Лаферон-ФармБіотек®

(інтерферон альфа-2b рекомбінантний людини):

нагадування фахівцям охорони здоров’я щодо можливості виникнення аутоантитіл та аутоімунних розладів при тривалому застосуванні препарату інтерферону альфа-2b рекомбінантного людини.

Резюме:

  • При лікуванні інтерферонами альфа спостерігалось виникнення аутоантитіл та аутоімунних розладів. Пацієнти, схильні до виникнення аутоімунних розладів, належать до групи підвищеного ризику. Пацієнтам з ознаками аутоімунних розладів потрібен постійний нагляд, а також слід повторно проводити оцінку користі-ризику подальшого проведення терапії інтерфероном. Серед пацієнтів с хронічним гепатитом С, яких лікували інтерфероном, спостерігались випадки синдрому Фогта-Коянаги-Харада (ФКХ). Цей синдром є гранулематозним запальним порушенням, яке вражає очі, систему слуху, мозкові оболонки та шкіру.
  • Якщо очікується поява синдрому ФКХ, то слід припинити противірусне лікування та розглянути можливість терапії кортикостероїдами.
  • Застосування лікарського засобу Лаферон-ФармБіотек® протипоказане хворим з аутоімунним гепатитом або аутоімунним захворюванням в анамнезі.

 

Завантажити лист-звернення для фахівців охорони здоров'я