ТОВ "Науково-виробнича компанія

"ІНТЕРФАРМБІОТЕК"

Українська фармацевтична біотехнологічна компанія

Про компанію

 Вітаємо вас на сайті

ТОВ «Науково-виробнича компанія «ІНТЕРФАРМБІОТЕК»!

     ТОВ «Науково-виробнича компанія «ІНТЕРФАРМБІОТЕК» - українська фармацевтична біотехнологічна компанія, що здійснює розробку технологій отримання препаратів генно-інженерних рекомбінантних білків  та їх виробництво  з метою використання в медицині.

     Біотехнології у медицині займають особливе місце. Жодні найдосконаліші процеси хімічного синтезу не в змозі зрівнятися з шедеврами, створеними живою природою. Завдяки науковим біорозробкам та їх практичному впровадженню стало можливим отримувати не просто якісні продукти, а продукти, що повністю ідентичні тим, які виробляє сам організм.

     ТОВ «НВК «ІНТЕРФАРМБІОТЕК» удосконалює розробки Інституту молекулярної біології і генетики НАН України для виробництва генно-інженерних препаратів, які ще в 1989 році починали виробляти «Біотехнолог», потім «ФармБіотек», а також здійснює свої власні наукові розробки і впроваджує їх у виробництво.

 

     Продукти біотехнологій — потужні за ефектом і природні за впливом — піднімають на новий рівень стандарти лікування, відкривають перспективи терапії захворювань, які раніше вважалися фатальними.

 

     НВК «ІНТЕРФАРМБІОТЕК» виробляє фармацевтичні препарати з використанням генно-інженерної біотехнології за повним виробничим циклом, включаючи біосинтез субстанції, очистку рекомбінантних білків і приготування готової лікарської форми. Це дозволяє нам нести відповідальність за якість продукції на всіх етапах їх створення – від синтезу фармацевтичних субстанцій до виробництва готових лікарських засобів.

 

    Субстанція, отримана за інноваційною та унікальною власною технологією, характеризується високою чистотою (чистота субстанції – не менше 95%) та максимально наближена до своєї нативної форми. Ця технологія була розроблена засновниками компанії та захищена великою кількістю авторських свідоцтв, у тому числі патентами США. На сьогодні виробництво субстанції вдосконалено у відповідності з сучасними світовими знаннями, досягненнями генної інженерії та молекулярної біології, та належними вимогами виробництва. Усі етапи виробництва зосереджено на потужностях виробника. Здійснюється суворий контроль якості продукції всіх етапах виробництва лікарських засобів. Виробничі потужності Компанії сертифіковані на відповідність стандарту GMP.

     Компанія спеціалізується на виробництві активного фармацевтичного інгредієнту – субстанції Інтерферону альфа-2b рекомбінантного людини та готових лікарських засобів, що містять вищевказану субстанцію,  у  лікарській формі ліофілізатів для розчину для ін´єкцій, ліофілізату для приготування крапель назальних, а також супозиторіїв. Компанія розробила технологію виробництва першого вітчизняного пегiнтерферону альфа-2b.

     Більш детально з продукцією компанії можна ознайомитися в розділі Продукція.

 

     Історична довідка

     Продукти біологічного синтезу дуже широко представлені економічно розвинених країнах світу — США, Японії, Швейцарії, Німеччини. Україна не залишилася осторонь світових тенденцій пошуку та розробок високоякісних інноваційних лікарських засобів. Заслужену гордість викликають досягнення українських вчених у галузі медичних біотехнологій.

    Бурхливий розвиток генно-інженерних технологій розпочався у 1970-ті роки. У той час роботу в цьому напрямку розпочали багато світових наукових центрів, і Інститут молекулярної біології та генетики НАН України не залишився осторонь. Під керівництвом члена-кореспондента Національної академії наук та академіка Національної академії медичних наук професора Віталія Арнольдовича Кордюма розпочалася розробка генно-інженерної технології отримання біологічних активних речовин.

    Піонером у сегменті вітчизняних генно-інженерних білків був і залишається інтерферон. Препарат рекомбінантного інтерферону людини широко відомий українським споживачам.

Це ЛАФЕРОН® – перший та єдиний інтерферон, створений в Україні з нуля, з етапу наукових розробок після тривалих досліджень. Його випуск було розпочато у 1995 році вперше на базі компанії "Біотехнолог", потім -"ФармБіотек" і з 2007 року він випускається компанією ТОВ "НВК "Інтерфармбіотек" під торговою маркою Лаферон-ФармБіотек®. Підтверджено повну ідентичність ЛАФЕРОНУ® людському інтерферону-альфа 2b.

      Власну технологію біологічного синтезу інтерферону розроблено в Інституті молекулярної біології та генетики НАН України і ця генно-інженерна технологія дозволила створити штами мікроорганізмів, які здатні синтезувати складні продукти людського організму. У виробництві ЛАФЕРОНУ® використовується технологія біосинтезу, при якій необхідна діюча речовина синтезується мікробними клітинами E. coli, що містять ген, відповідальний за продукцію людського інтерферону. Методика, розроблена українськими вченими, забезпечує чудові показники кінцевого продукту. Дуже важливо, що молекули інтерферону повністю зберігають природну структуру. Крім того, на жодному етапі отримання інтерферону не відбувається його денатурації, продукт не піддається жодним агресивним хімічним впливам. 

   Чистота кінцевого продукту контролюється за методиками, що відповідають сучасним міжнародним рекомендаціям. Високоточна технологія у поєднанні з налагодженим виробничим циклом забезпечують отримання ефективного, затребуваного практичною медициною та безпечного продукту. Важливою характеристикою препарату є низька аллергізуюча здатність. Це досягається використанням у готовому лікарському засобі стабілізатора полісахаридної, а не білкової природи. 

    У виробництві ЛАФЕРОНУ® не застосовуються препарати крові або ії компоненти.

    На сьогодні ЛАФЕРОН® випускається під торговою маркою Лаферон-ФармБіотек®.

Особливості логістики

Препарати рекомбінантних білків потребують умов дотримання холодового ланцюга. Транспортування препаратів дистриб'юторам  відбувається транспортним засобом (автомобілем), який обладнаний холодильною установкою TERMOLIFE та реєстратором температури «ТЕРМО-4.1602»